NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

www.fulloyunindir.benimforum.net

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Türk Telekom ne Yapıyor rkadaşlar Bildiğiniz Gibi Şu anki gençler dilimizi çok kötü k

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Türk Telekom ne Yapıyor rkadaşlar Bildiğiniz Gibi Şu anki gençler dilimizi çok kötü k Empty
MesajKonu: Türk Telekom ne Yapıyor rkadaşlar Bildiğiniz Gibi Şu anki gençler dilimizi çok kötü k   Türk Telekom ne Yapıyor rkadaşlar Bildiğiniz Gibi Şu anki gençler dilimizi çok kötü k Icon_minitime2/12/2009, 00:42

Arkadaşlar Bildiğiniz Gibi Şu anki gençler dilimizi çok kötü kullanıyorlar. Böyle Giderse Belkide Türkçemiz çok Değişecek Lütfen Türkçemizi Düzgün Kullanalım.. ''K'' harfi Yerine ''Q'' falan kullanmayalım İngilizce Kelime Kullanmayalım..! İngilizce Dünya Dili Falan değildir. Mesela eskiden Fransa nın sömürgesi olan bir ülke vatandaşına sorun Fransızca Dünya Dili der... Eskiden Savaş Alanında Yenilmeyen Ülkeleri Düşmanları Dillerini Bozarak Yenmeye Çalışmışlardır...

Türk Telekomuda biliyorsunuz Yunan Bi iş adamı satın aldı Sanki Türk Telekomda Dilimiz Bozulmasını İstiyor Önce Cembey Yerine Jembey Şimdide İyi Geceler Yerine İyi GeJeler ??? biliyorsunuz Bu reklam TV'de Çok çıkıyor Yakında da ''C'' yerine ''J'' popüler olur Daha Neler Çıkarıcaklar Görücez.. Bu Konuda Yorumlarınızı Bekliyorum....

YORUMUM : EVET ŞAHSEN "K" Yerine benimde "Q" kuLLandım oLdu ama bu klaveyede yakın oLduğu için aMa bunu abarmadım "NpR mRq" gibi saçmaLamadım ve evet bu TÜRKİYE üzerinde oynanan oyunlardan bende sizin kadar bıktım ama buna seyirci kalırsak TÜRKİYE'nin elimizden alışınıda SEYİRCİ kalırız bundan 2 asır önce 3 kıtaya hükmeden bi miLLet baş bi aktörken şimdi kenara itilemez arkadaşlar bi öğretmenken bi öğrenci oLunamaz bu konulara biraz itina gösterelim...Wink
http://fulloyunindir.benimforum.net

Türk Telekom ne Yapıyor rkadaşlar Bildiğiniz Gibi Şu anki gençler dilimizi çok kötü k
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türk usulü Modifiye :D SÜPER !
» Ford F-150 Fişek Gibi
» Sağ tuş menü - Bilgisayarınızı jet gibi kullanın